HM79S-63100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79S-63100LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 1A 140 MOHM SMD
Foi de date: HM79S-63100LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79S-63100LFTR13
Număr parc HM79S-63100LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 10UH 1A 140 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5565 pcs Fișa cu date HM79S-63100LFTR13.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
ecranare Shielded Serie HM79S
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 10µH Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 10µH Shielded Inductor 1A 140 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 140 mOhm Max Ratingul curent 1A