HM79S-105100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79S-105100LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 2.06A 60 MOHM SMD
Foi de date: HM79S-105100LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79S-105100LFTR13
Număr parc HM79S-105100LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 10UH 2.06A 60 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6676 pcs Fișa cu date HM79S-105100LFTR13.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
ecranare Shielded Serie HM79S
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 10µH Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 10µH Shielded Inductor 2.06A 60 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 60 mOhm Max Ratingul curent 2.06A