HM79-50391LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-50391LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79-50391LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 390UH 380MA 1.245 OHM
Foi de date: HM79-50391LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79-50391LFTR13
Număr parc HM79-50391LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 390UH 380MA 1.245 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3236 pcs Fișa cu date HM79-50391LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
ecranare Unshielded Serie HM79
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 390µH Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 390µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 1.245 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.245 Ohm Max Ratingul curent 380mA