HM79-452R3LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-452R3LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79-452R3LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.3UH 9A 8 MOHM SMD
Foi de date: HM79-452R3LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79-452R3LFTR13
Număr parc HM79-452R3LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 2.3UH 9A 8 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4084 pcs Fișa cu date HM79-452R3LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie HM79
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 2.3µH Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.3µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 8 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 8 mOhm Max Ratingul curent 9A