HM79-30151LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-30151LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79-30151LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 400MA 755 MOHM
Foi de date: HM79-30151LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79-30151LFTR13
Număr parc HM79-30151LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 150UH 400MA 755 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5175 pcs Fișa cu date HM79-30151LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 150µH Înălțime - așezată (Max) 0.138" (3.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 150µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 755 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 755 mOhm Max Ratingul curent 400mA