HM79-20181LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-20181LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM79-20181LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 180UH 380MA 1.38 OHM
Foi de date: HM79-20181LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM79-20181LFTR13
Număr parc HM79-20181LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 180UH 380MA 1.38 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7077 pcs Fișa cu date HM79-20181LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
ecranare Unshielded Serie HM79
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 180µH Înălțime - așezată (Max) 0.177" (4.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 180µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 1.38 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.38 Ohm Max Ratingul curent 380mA