HM78D-755220MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-755220MLFTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM78D-755220MLFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Foi de date: HM78D-755220MLFTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HM78D-755220MLFTR
Număr parc HM78D-755220MLFTR Producător TT Electronics
Descriere INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56401 pcs Fișa cu date HM78D-755220MLFTR.pdf
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm)
ecranare Shielded Serie HM78D
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume 987-1441-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de coils 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanța - conectată în serie 86.92µH
Inducția - conectată în paralel 22µH Înălţime 0.189" (4.80mm)
descriere detaliata Shielded 2 Coil Inductor Array 86.92µH Inductance - Connected in Series 22µH Inductance - Connected in Parallel 92.5 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.75A Nonstandard Rezistența DC (DCR) - Seria 371 mOhm
Rezistența DC (DCR) - Paralel 92.5 mOhm Saturație curentă - serii 1.07A
Saturație curentă - paralelă 2.13A Ratingul curent - Seria 874mA
Rating curent - paralel 1.75A