HM78-50821LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM78-50821LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 820UH 430MA 1.34 OHM
Foi de date: HM78-50821LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM78-50821LFTR
Număr parc HM78-50821LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 820UH 430MA 1.34 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2751 pcs Fișa cu date HM78-50821LFTR.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
ecranare Shielded Serie HM78
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 820µH Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 820µH Shielded Inductor 430mA 1.34 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.34 Ohm Max Ratingul curent 430mA