HM78-45390LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM78-45390LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 2.1A 132 MOHM SMD
Foi de date: HM78-45390LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM78-45390LFTR
Număr parc HM78-45390LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 39UH 2.1A 132 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6994 pcs Fișa cu date HM78-45390LFTR.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
ecranare Shielded Serie HM78
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 39µH Înălțime - așezată (Max) 0.177" (4.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 39µH Shielded Inductor 2.1A 132 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 132 mOhm Max Ratingul curent 2.1A