HM78-10390LFTR
Prezentarea produsului
Număr parc: HM78-10390LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 530MA 310 MOHM
Foi de date: HM78-10390LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM78-10390LFTR
Număr parc HM78-10390LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 39UH 530MA 310 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5194 pcs Fișa cu date HM78-10390LFTR.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
ecranare Shielded Serie HM78
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 39µH Înălțime - așezată (Max) 0.150" (3.80mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 39µH Shielded Inductor 530mA 310 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 310 mOhm Max Ratingul curent 530mA