HM76-50101JLFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM76-50101JLFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 1.7A 190 MOHM
Foi de date: HM76-50101JLFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM76-50101JLFTR13
Număr parc HM76-50101JLFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 100UH 1.7A 190 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5793 pcs Fișa cu date HM76-50101JLFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.746" L x 0.600" W (18.95mm x 15.24mm)
ecranare Unshielded Serie HM76
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 100µH Înălțime - așezată (Max) 0.284" (7.21mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 190 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 190 mOhm Max Ratingul curent 1.7A