HM76-30150JLFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM76-30150JLFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 15UH 3.7A 50 MOHM SMD
Foi de date: HM76-30150JLFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM76-30150JLFTR13
Număr parc HM76-30150JLFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 15UH 3.7A 50 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5005 pcs Fișa cu date HM76-30150JLFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
ecranare Unshielded Serie HM76
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 15µH Înălțime - așezată (Max) 0.232" (5.90mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 15µH Unshielded Wirewound Inductor 3.7A 50 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 50 mOhm Max Ratingul curent 3.7A