HM76-20220JLFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM76-20220JLFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 1.3A 150 MOHM SMD
Foi de date: HM76-20220JLFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM76-20220JLFTR13
Număr parc HM76-20220JLFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 22UH 1.3A 150 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6892 pcs Fișa cu date HM76-20220JLFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
ecranare Unshielded Serie HM76
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 22µH Înălțime - așezată (Max) 0.138" (3.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 150 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 150 mOhm Max Ratingul curent 1.3A