HM76-10221JLFTR7
Prezentarea produsului
Număr parc: HM76-10221JLFTR7
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 220UH 180MA 4.47 OHM
Foi de date: HM76-10221JLFTR7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM76-10221JLFTR7
Număr parc HM76-10221JLFTR7 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 220UH 180MA 4.47 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3232 pcs Fișa cu date HM76-10221JLFTR7.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
ecranare Unshielded Serie HM76
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 220µH Înălțime - așezată (Max) 0.127" (3.23mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 220µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 4.47 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 4.47 Ohm Max Ratingul curent 180mA