HM72B-06100LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72B-06100LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM72B-06100LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD
Foi de date: HM72B-06100LFTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HM72B-06100LFTR13
Număr parc HM72B-06100LFTR13 Producător TT Electronics/BI Magnetics
Descriere FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38843 pcs Fișa cu date HM72B-06100LFTR13.pdf
Tensiune - Defalcare - folosire Unshielded
Tip Molded Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Serie HM72B Starea RoHS Cut Tape (CT)
Evaluări - Polarizare Nonstandard
Alte nume 987-1474-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 130°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului HM72B-06100LFTR13 Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Tipul hardware 10µH Frecventa - Test -
Frecventa - Self Resonant 105 mOhm Max Descriere extinsă 10µH Unshielded Molded Inductor 3.2A 105 mOhm Max Nonstandard
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Diametru - umăr -
Descriere FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD Timp de intarziere 100kHz
Rezistența DC (DCR) 7A Ratingul curent 3.2A