HM72A-122R2LFTR13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM72A-122R2LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 17A 5.5 MOHM SMD
Foi de date: HM72A-122R2LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM72A-122R2LFTR13
Număr parc HM72A-122R2LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 2.2UH 17A 5.5 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3536 pcs Fișa cu date HM72A-122R2LFTR13.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
ecranare Unshielded Serie HM72A
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 130°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.256" (6.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.2µH Unshielded Molded Inductor 17A 5.5 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 5.5 mOhm Max Ratingul curent 17A
Curent - saturație 32A