HM71S-06032R2LFTR
Prezentarea produsului
Număr parc: HM71S-06032R2LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 920MA 50 MOHM
Foi de date: HM71S-06032R2LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM71S-06032R2LFTR
Număr parc HM71S-06032R2LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 2.2UH 920MA 50 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6503 pcs Fișa cu date HM71S-06032R2LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
ecranare Shielded Serie HM71S
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.115" (2.92mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 920mA 50 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 50 mOhm Max Ratingul curent 920mA
Curent - saturație 920mA