HM71-50151LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM71-50151LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM
Foi de date: HM71-50151LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM71-50151LFTR
Număr parc HM71-50151LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4151 pcs Fișa cu date HM71-50151LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
ecranare Unshielded Serie HM71
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 150µH Înălțime - așezată (Max) 0.280" (7.11mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 250 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 250 mOhm Max Ratingul curent 1.5A
Curent - saturație 2.6A