HM71-30151LFTR
Prezentarea produsului
Număr parc: HM71-30151LFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Foi de date: HM71-30151LFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM71-30151LFTR
Număr parc HM71-30151LFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2754 pcs Fișa cu date HM71-30151LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
ecranare Unshielded Serie HM71
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 150µH Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 400 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 400 mOhm Max Ratingul curent 1A
Curent - saturație 1A