HM69-30R070LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM69-30R070LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 70NH 46A 0.48 MOHM SMD
Foi de date: HM69-30R070LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM69-30R070LFTR13
Număr parc HM69-30R070LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 70NH 46A 0.48 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5918 pcs Fișa cu date HM69-30R070LFTR13.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
ecranare Shielded Serie HM69
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 70nH Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 70nH Shielded Inductor 46A 0.48 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 0.48 mOhm Max Ratingul curent 46A