HM66A-1265330MLF13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66A-1265330MLF13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 2.8A 49 MOHM SMD
Foi de date: HM66A-1265330MLF13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66A-1265330MLF13
Număr parc HM66A-1265330MLF13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 33UH 2.8A 49 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4207 pcs Fișa cu date HM66A-1265330MLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 33µH Înălțime - așezată (Max) 0.272" (6.90mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 33µH Shielded Wirewound Inductor 2.8A 49 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 49 mOhm Max Ratingul curent 2.8A