HM66A-0730220MLF13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66A-0730220MLF13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 22UH 860MA 132 MOHM
Foi de date: HM66A-0730220MLF13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66A-0730220MLF13
Număr parc HM66A-0730220MLF13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 22UH 860MA 132 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5928 pcs Fișa cu date HM66A-0730220MLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 22µH Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 22µH Shielded Wirewound Inductor 860mA 132 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 132 mOhm Max Ratingul curent 860mA