HM66A-06286R8MLF13
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66A-06286R8MLF13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 1.5A 62 MOHM SMD
Foi de date: HM66A-06286R8MLF13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66A-06286R8MLF13
Număr parc HM66A-06286R8MLF13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 6.8UH 1.5A 62 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3452 pcs Fișa cu date HM66A-06286R8MLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 6.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 62 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 62 mOhm Max Ratingul curent 1.5A