HM66-70270LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-70270LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66-70270LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 27UH 1.2A 109 MOHM SMD
Foi de date: HM66-70270LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66-70270LFTR13
Număr parc HM66-70270LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 27UH 1.2A 109 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6705 pcs Fișa cu date HM66-70270LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 10kHz
Inductanţă 27µH Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 27µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 109 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 109 mOhm Max Ratingul curent 1.2A