HM66-506R2LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-506R2LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66-506R2LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 6.2UH 1.8A 45 MOHM SMD
Foi de date: HM66-506R2LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66-506R2LFTR13
Număr parc HM66-506R2LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 6.2UH 1.8A 45 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4657 pcs Fișa cu date HM66-506R2LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 10kHz
Inductanţă 6.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 6.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 45 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 45 mOhm Max Ratingul curent 1.8A