HM66-30330LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-30330LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM66-30330LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 33UH 560MA 378 MOHM
Foi de date: HM66-30330LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM66-30330LFTR13
Număr parc HM66-30330LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 33UH 560MA 378 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4819 pcs Fișa cu date HM66-30330LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
ecranare Shielded Serie HM66
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 33µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 33µH Shielded Wirewound Inductor 560mA 378 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 378 mOhm Max Ratingul curent 560mA