HM65-100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM65-100LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 5A 13.5 MOHM SMD
Foi de date: HM65-100LFTR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM65-100LFTR13
Număr parc HM65-100LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 10UH 5A 13.5 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5290 pcs Fișa cu date HM65-100LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
ecranare Unshielded Serie HM65
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 130°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 10µH Înălțime - așezată (Max) 0.220" (5.60mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 13.5 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 13.5 mOhm Max Ratingul curent 5A