HM62-28156R8MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM62-28156R8MLFTR
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 600MA 270 MOHM
Foi de date: HM62-28156R8MLFTR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM62-28156R8MLFTR
Număr parc HM62-28156R8MLFTR Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 6.8UH 600MA 270 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6852 pcs Fișa cu date HM62-28156R8MLFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
ecranare Unshielded Serie HM62
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 6.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 270 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 270 mOhm Max Ratingul curent 600mA
Curent - saturație 850mA