HM56-14138R0LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM56-14138R0LF
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 8UH 3.5A 6.3 MOHM TH
Foi de date: HM56-14138R0LF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM56-14138R0LF
Număr parc HM56-14138R0LF Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 8UH 3.5A 6.3 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5740 pcs Fișa cu date HM56-14138R0LF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±15%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.551" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
ecranare Shielded Serie HM56
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 8µH Înălțime - așezată (Max) 0.374" (9.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 8µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 6.3 mOhm Radial
Rezistența DC (DCR) 6.3 mOhm Ratingul curent 3.5A
Curent - saturație 7A