HM53-001R8HLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM53-001R8HLF
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 1.8UH 15A 3.5 MOHM TH
Foi de date: HM53-001R8HLF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM53-001R8HLF
Număr parc HM53-001R8HLF Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 1.8UH 15A 3.5 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6629 pcs Fișa cu date HM53-001R8HLF.pdf
Tip Toroidal Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.906" Dia (23.00mm)
ecranare Unshielded Serie HM53
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1.8µH Unshielded Toroidal Inductor 15A 3.5 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 3.5 mOhm Max Ratingul curent 15A