HM17A-1010331LF
Prezentarea produsului
Număr parc: HM17A-1010331LF
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 930MA 520 MOHM
Foi de date: HM17A-1010331LF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM17A-1010331LF
Număr parc HM17A-1010331LF Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 330UH 930MA 520 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5202 pcs Fișa cu date HM17A-1010331LF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 330µH Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 930mA 520 mOhm Max Radial - 4 Leads
Rezistența DC (DCR) 520 mOhm Max Ratingul curent 930mA