HM17-895821LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM17-895821LF
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 820UH 320MA 1.57 OHM
Foi de date: HM17-895821LF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM17-895821LF
Număr parc HM17-895821LF Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 820UH 320MA 1.57 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6429 pcs Fișa cu date HM17-895821LF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" Dia (7.80mm)
ecranare Unshielded Serie HM17
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 820µH Înălțime - așezată (Max) 0.374" (9.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 820µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1.57 Ohm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 1.57 Ohm Max Ratingul curent 320mA