HM17-855560LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HM17-855560LF
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 1.1A 310 MOHM TH
Foi de date: HM17-855560LF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile HM17-855560LF
Număr parc HM17-855560LF Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 56UH 1.1A 310 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4260 pcs Fișa cu date HM17-855560LF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" Dia (7.80mm)
ecranare Unshielded Serie HM17
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 56µH Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 310 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 310 mOhm Max Ratingul curent 1.1A