HA72E-062R2LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HA72E-062R2LFTR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HA72E-062R2LFTR13
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 8.3A 20 MOHM SMD
Foi de date: HA72E-062R2LFTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HA72E-062R2LFTR13
Număr parc HA72E-062R2LFTR13 Producător TT Electronics
Descriere FIXED IND 2.2UH 8.3A 20 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65954 pcs Fișa cu date HA72E-062R2LFTR13.pdf
Tip Molded Toleranţă ±20%
Dimensiune / Dimensiune 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm) ecranare Unshielded
Serie HA72E-06 Evaluări AEC-Q200
Q @ Freq - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2-SMD Alte nume 987-1645-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 155°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.2µH Unshielded Molded Inductor 8.3A 20 mOhm Max 2-SMD
Rezistența DC (DCR) 20 mOhm Max Ratingul curent 8.3A
Curent - saturație 8.5A