D55342E07B15B0R
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B15B0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D55342E07B15B0R
Producator / Marca: TT Electronics
Descrierea produsului RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: D55342E07B15B0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D55342E07B15B0R
Număr parc D55342E07B15B0R Producător TT Electronics
Descriere RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10599 pcs Fișa cu date D55342E07B15B0R.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Rezistenţă 15 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 1217-1017-1
1217-1017-1-MIL
PFC-W1206R-07-1502-B-1520
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.71mm) Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 15 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Compoziţie Thin Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D55342E07B15B0RWI
D55342E07B15B0RWI
Producători: Dale / Vishay
Descriere: RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206
In stoc: 13659 pcs
Descarca: D55342E07B15B0RWI.pdf
RFQ
D55342E07B15B0RTP
D55342E07B15B0RTP
Producători: Dale / Vishay