TSM60N1R4CP ROG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM60N1R4CP ROG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TSM60N1R4CP ROG
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 3.3A TO252
Foi de date: TSM60N1R4CP ROG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TSM60N1R4CP ROG
Număr parc TSM60N1R4CP ROG Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere MOSFET N-CH 600V 3.3A TO252 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191760 pcs Fișa cu date TSM60N1R4CP ROG.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-252, (D-Pak)
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 2A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 38W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Alte nume TSM60N1R4CP ROGTR
TSM60N1R4CP ROGTR-ND
TSM60N1R4CPROGTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 370pF @ 100V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 7.7nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V
descriere detaliata N-Channel 600V 3.3A (Tc) 38W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 3.3A (Tc)