SS15HR3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SS15HR3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SS15HR3G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC
Foi de date: SS15HR3G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SS15HR3G
Număr parc SS15HR3G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1858794 pcs Fișa cu date SS15HR3G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 750mV @ 1A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 50V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AC (SMA) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 50V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 200µA @ 50V
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A Capacitate @ Vr, F -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SS15HM2G
SS15HM2G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC
In stoc: 1859596 pcs
Descarca: SS15HM2G.pdf
RFQ
SS15L MTG
SS15L MTG
Descriere: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SUB SMA
In stoc: 2185762 pcs
Descarca: SS15L MTG.pdf
RFQ
SS15L R3G
SS15L R3G
Descarca: SS15L R3G.pdf
SS15L MQG
SS15L MQG
Descarca: SS15L MQG.pdf
SS15FA
SS15FA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SOD123FA
Descarca: SS15FA.pdf
SS15L M2G
SS15L M2G
Descarca: SS15L M2G.pdf
SS15HE3_A/H
SS15HE3_A/H
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descarca: SS15HE3_A/H.pdf
SS15HE3_A/I
SS15HE3_A/I
Descarca: SS15HE3_A/I.pdf
SS15HE3/5AT
SS15HE3/5AT
Descarca: SS15HE3/5AT.pdf
SS15L RFG
SS15L RFG
Descarca: SS15L RFG.pdf
SS15L MHG
SS15L MHG
Descarca: SS15L MHG.pdf
SS15HE3/61T
SS15HE3/61T
Descarca: SS15HE3/61T.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW