SRAS8150HMNG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSC (Taiwan Semiconductor)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SRAS8150HMNG
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 150V 8A TO263AB
Foi de date: SRAS8150HMNG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SRAS8150HMNG
Număr parc SRAS8150HMNG Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE SCHOTTKY 150V 8A TO263AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 235387 pcs Fișa cu date SRAS8150HMNG.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 950mV @ 8A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263AB (D²PAK) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tape & Reel (TR)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 150V 8A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 150V
Curent - Mediu rectificat (Io) 8A Capacitate @ Vr, F -