SMF48AHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF48AHRVG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMF48AHRVG
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Foi de date: SMF48AHRVG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMF48AHRVG
Număr parc SMF48AHRVG Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 169405 pcs Fișa cu date SMF48AHRVG.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 48V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 53.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123W
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 200W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SOD-123W Alte nume SMF48AHRVGCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.6A