SF2008PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SF2008PTHC0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SF2008PTHC0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 600V 20A TO247AD
Foi de date: SF2008PTHC0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SF2008PTHC0G
Număr parc SF2008PTHC0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE GEN PURP 600V 20A TO247AD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 138528 pcs Fișa cu date SF2008PTHC0G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.9V @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 600V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247AD (TO-3P) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 Timp de recuperare invers (trr) 35ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-247-3
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-247AD (TO-3P)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 600V Curent - Mediu rectificat (Io) 20A
Capacitate @ Vr, F 175pF @ 4V, 1MHz