SA90AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA90AHB0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SA90AHB0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului TVS DIODE 90V 146V DO204AC
Foi de date: SA90AHB0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
7000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SA90AHB0G
Număr parc SA90AHB0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere TVS DIODE 90V 146V DO204AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1235434 pcs Fișa cu date SA90AHB0G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 90V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Tensiune - Defalcare (Min) 100V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AC (DO-15)
Serie Automotive, AEC-Q101, SA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 500W ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-204AC, DO-15, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.5A
Capacitate @ Frecventa - Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SA90A-E3/54
SA90A-E3/54
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 90V 146V DO204AC
In stoc: 185410 pcs
Descarca: SA90A-E3/54.pdf
RFQ
SA90A B0G
SA90A B0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
In stoc: 666221 pcs
Descarca: SA90A B0G.pdf
RFQ
SA90A-E3/73
SA90A-E3/73
Descarca: SA90A-E3/73.pdf
SA90A A0G
SA90A A0G
Descarca: SA90A A0G.pdf
SA90C
SA90C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 90V 153.3V DO204AC
Descarca: SA90C.pdf
SA90CA
SA90CA
Descarca: SA90CA.pdf
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 90V 146V DO15