SA75AHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA75AHB0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SA75AHB0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Foi de date: SA75AHB0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
7000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SA75AHB0G
Număr parc SA75AHB0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere TVS DIODE 75V 121V DO204AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1401388 pcs Fișa cu date SA75AHB0G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 75V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Tensiune - Defalcare (Min) 83.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AC (DO-15)
Serie Automotive, AEC-Q101, SA Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 500W ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-204AC, DO-15, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 4.3A
Capacitate @ Frecventa - Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SA75A-E3/1
SA75A-E3/1
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 75V 121V DO204AC
In stoc: 3720 pcs
Descarca: SA75A-E3/1.pdf
RFQ
SA75A R0G
SA75A R0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)