S12KCHR7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S12KCHR7G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S12KCHR7G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB
Foi de date: S12KCHR7G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S12KCHR7G
Număr parc S12KCHR7G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 419939 pcs Fișa cu date S12KCHR7G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 12A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 800V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMC) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Alte nume S12KCHR7GTR
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 800V 12A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 800V Curent - Mediu rectificat (Io) 12A
Capacitate @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
S12K
S12K
Producători: GeneSiC Semiconductor
Descriere: DIODE GEN PURP 800V 12A DO4
In stoc: 21006 pcs
Descarca: S12K.pdf
RFQ
S12KC M6G
S12KC M6G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE GEN PURP 800V 12A DO214AB
In stoc: 447482 pcs
Descarca: S12KC M6G.pdf
RFQ
S12MC R7G
S12MC R7G
Descriere: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
Descarca: S12MC R7G.pdf
S12KCHM6G
S12KCHM6G
Descarca: S12KCHM6G.pdf
S12KC V6G
S12KC V6G
Descarca: S12KC V6G.pdf
S12KC V7G
S12KC V7G
Descarca: S12KC V7G.pdf
S12KR
S12KR
Descriere: DIODE GEN PURP REV 800V 12A DO4
Descarca: S12KR.pdf
S12M
S12M
Descriere: DIODE GEN PURP 1000V 12A DO4
Descarca: S12M.pdf
S12KC R7G
S12KC R7G
Descarca: S12KC R7G.pdf
S12MC V6G
S12MC V6G
Descriere: DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Descarca: S12MC V6G.pdf
S12MC V7G
S12MC V7G
Descarca: S12MC V7G.pdf
S12MC M6G
S12MC M6G
Descarca: S12MC M6G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW