MBR30L100CTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR30L100CTHC0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR30L100CTHC0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Foi de date: MBR30L100CTHC0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR30L100CTHC0G
Număr parc MBR30L100CTHC0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 151700 pcs Fișa cu date MBR30L100CTHC0G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 770mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 30A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500µA @ 100V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 30A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR30L120CTHC0G
MBR30L120CTHC0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
In stoc: 153031 pcs
Descarca: MBR30L120CTHC0G.pdf
RFQ
MBR30H80CTG
MBR30H80CTG
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220AB
In stoc: 6984 pcs
Descarca: MBR30H80CTG.pdf
RFQ
MBR30L100CT C0G
MBR30L100CT C0G
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220