MBR20200PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR20200PTHC0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR20200PTHC0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247
Foi de date: MBR20200PTHC0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR20200PTHC0G
Număr parc MBR20200PTHC0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 126929 pcs Fișa cu date MBR20200PTHC0G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.02V @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247AD (TO-3P) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 20A Through Hole TO-247-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 200V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 20A