MBR16100HC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
MBR16100HC0G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR16100HC0G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 16A TO220AC
Foi de date: MBR16100HC0G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR16100HC0G
Număr parc MBR16100HC0G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 16A TO220AC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 250948 pcs Fișa cu date MBR16100HC0G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 850mV @ 16A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AC Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-2 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 100V 16A Through Hole TO-220AC Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 300µA @ 100V
Curent - Mediu rectificat (Io) 16A Capacitate @ Vr, F -