BZD27C68P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C68P RVG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZD27C68P RVG
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA
Foi de date: BZD27C68P RVG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZD27C68P RVG
Număr parc BZD27C68P RVG Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 156059 pcs Fișa cu date BZD27C68P RVG.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 68V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor Sub SMA
Serie - Putere - Max 1W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-219AB
Alte nume BZD27C68P RVGCT
BZD27C68P RVGCT-ND
BZD27C68PRVGCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 68V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 51V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZD27C68P-HE3-18
BZD27C68P-HE3-18
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
In stoc: 657427 pcs
Descarca: BZD27C68P-HE3-18.pdf
RFQ
BZD27C68P-HE3-08
BZD27C68P-HE3-08
In stoc: 758975 pcs
Descarca: BZD27C68P-HE3-08.pdf
RFQ
BZD27C68P RQG
BZD27C68P RQG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA
Descarca: BZD27C68P RQG.pdf
BZD27C68P-E3-18
BZD27C68P-E3-18
Descarca: BZD27C68P-E3-18.pdf
BZD27C68P RTG
BZD27C68P RTG
Descarca: BZD27C68P RTG.pdf
BZD27C68P-M-08
BZD27C68P-M-08
Descriere: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Descarca: BZD27C68P-M-08.pdf
BZD27C68P RUG
BZD27C68P RUG
Descarca: BZD27C68P RUG.pdf
BZD27C68P-M-18
BZD27C68P-M-18
Descarca: BZD27C68P-M-18.pdf
BZD27C68P R3G
BZD27C68P R3G
Descarca: BZD27C68P R3G.pdf
BZD27C68P RFG
BZD27C68P RFG
Descarca: BZD27C68P RFG.pdf
BZD27C68P-E3-08
BZD27C68P-E3-08
Descarca: BZD27C68P-E3-08.pdf
BZD27C68P RHG
BZD27C68P RHG
Descarca: BZD27C68P RHG.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW