BZD27C56PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C56PWHRVG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZD27C56PWHRVG
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului DIODE ZENER 56V 1W SOD123W
Foi de date: BZD27C56PWHRVG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZD27C56PWHRVG
Număr parc BZD27C56PWHRVG Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere DIODE ZENER 56V 1W SOD123W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 890841 pcs Fișa cu date BZD27C56PWHRVG.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 56V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD123W
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 1W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123W
Alte nume BZD27C56PWHRVG
BZD27C56PWHRVG-ND
BZD27C56PWHTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 60 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 56V 1W ±5% Surface Mount SOD123W Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 43V