1.5SMC39CA R7G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1.5SMC39CA R7G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5SMC39CA R7G
Producator / Marca: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descrierea produsului TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Foi de date: 1.5SMC39CA R7G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5SMC39CA R7G
Număr parc 1.5SMC39CA R7G Producător TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 152724 pcs Fișa cu date 1.5SMC39CA R7G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 33.3V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 53.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 37.05V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMC) Serie 1.5SMC
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume 1.5SMC39CA R7GCT
1.5SMC39CA R7GCT-ND
1.5SMC39CAR7GCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 29A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1.5SMC39C
1.5SMC39C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 33.3V 56.6V DO214AB
In stoc: 316495 pcs
Descarca: 1.5SMC39C.pdf
RFQ
1.5SMC39CA
1.5SMC39CA
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
In stoc: 405577 pcs
Descarca: 1.5SMC39CA.pdf
RFQ
1.5SMC39CA-M3/9AT
1.5SMC39CA-M3/9AT
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descarca: 1.5SMC39CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC39CA-M3/57T
1.5SMC39CA-M3/57T
Descarca: 1.5SMC39CA-M3/57T.pdf
1.5SMC39CA
1.5SMC39CA
Descarca: 1.5SMC39CA.pdf
1.5SMC39CA-E3/9AT
1.5SMC39CA-E3/9AT
Descarca: 1.5SMC39CA-E3/9AT.pdf
1.5SMC39CA V7G
1.5SMC39CA V7G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descarca: 1.5SMC39CA V7G.pdf
1.5SMC39AT3
1.5SMC39AT3
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 33.3V 53.9V SMC
Descarca: 1.5SMC39AT3.pdf
1.5SMC39CA M6G
1.5SMC39CA M6G
Descarca: 1.5SMC39CA M6G.pdf
1.5SMC39CA TR13
1.5SMC39CA TR13
Producători: Central Semiconductor
Descarca: 1.5SMC39CA TR13.pdf
1.5SMC39AT3G
1.5SMC39AT3G
Descarca: 1.5SMC39AT3G.pdf
1.5SMC39CA-E3/57T
1.5SMC39CA-E3/57T
Descarca: 1.5SMC39CA-E3/57T.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW