PD-1240-CABLE
TRINAMIC Motion Control GmbHTRINAMIC Motion Control GmbH
PD-1240-CABLE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PD-1240-CABLE
Producator / Marca: TRINAMIC Motion Control GmbH
Descrierea produsului CABLE LOOM FOR PD-1240
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PD-1240-CABLE
Număr parc PD-1240-CABLE Producător TRINAMIC Motion Control GmbH
Descriere CABLE LOOM FOR PD-1240 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10899 pcs Fișa cu date
folosire - Specificații -
Serie - Alte nume 1460-1270
descriere detaliata Cable Assembly Tipul de accesorii Cable Assembly
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PD-050500-MM0-TSA05
PD-050500-MM0-TSA05
Producători: Amphenol LTW
Descriere: M12D CONN
In stoc: 4325 pcs
Descarca:
RFQ
PD-050500-MM0-TSA02
PD-050500-MM0-TSA02
Producători: Amphenol LTW
Descriere: M12D CONN
In stoc: 7766 pcs
Descarca:
RFQ
PD-1270-CABLE
PD-1270-CABLE
Producători: TRINAMIC Motion Control GmbH
Descriere: CABLE LOOM FOR PD42-X-1270
PD-050500-MM0-TSA10
PD-050500-MM0-TSA10
Descriere: CABLE LOOM FOR PD42-X-1070
Descarca: PD-1070-CABLE.pdf
PD-1608BG(09)
PD-1608BG(09)
Producători: Hirose
Descriere: CONN MALE 8POS GOLD SLDR DIP
Descarca: PD-1608BG(09).pdf
PD-1608BA(09)
PD-1608BA(09)
Producători: Hirose
Descriere: CONN MALE 8POS SILVER SLDR DIP
Descarca: PD-1608BA(09).pdf
Descriere: CABLE LOOM FOR PD-1370
Descarca: PD-1370-CABLE.pdf
PD-110B
PD-110B
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 24V 109W
Descarca: PD-110B.pdf
Descriere: CABLE LOOM FOR PD-1241
PD-110A
PD-110A
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 12V 103W
Descarca: PD-110A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW